Blog

Silk kolekce
 

[16.03.2016]

Máte otázku?

Silk kolekce

 

Připravte se na změnu s vlasy, které vypadají hedvábně hladké a super lesklé.

Stylový design v přepychové červené a 3D hedvábným potiskem na keramických pracovních plochách, nabízí kolekce Silk luxusní styling s profesionálními nástroji, které pomáhají eliminovat krepatění a poletující vlasy a zanechávají vlasy krásně lesklé a hedvábně hladké. Keramický povrch je napuštěn hedvábnými proteiny a dodává vlasům drahý vzhled v pouhých několika málo krocích, takže si můžete vytvořit účes v salonové kvalitě v pohodlí domova.

Získejte luxusní vzhled - bez přemrštěných nákladů

Kolekce Silk, navržena s keramickým povrchem napuštěným hedvábnými proteiny, které dodávají vlasům luxusní, draze vypadající vzhled jen v několika málo jednoduchých krocích. Tato kolekce je vybavena top tipy od stylisty značky Remington Chrise Appletona, jehož návody krok za krokem jsou zárukou, že budete před smartphony papazazzi vypadat mimořádně úžasně!


Silk Ultimate Styler

Díky jejich možnostem vytvoření spousty stylů jsou multi-stylery v oblasti stylingu velmi populární.  S všestranným stylerem Silk Ultimate 4 v 1  s rozpůleným tělem kulmy a stužkovým nasouvacím nástavcem můžete vytvořit různé styly včetně středních loken, volných loken, vln a nebo vyžehlených vlasů. Chris Appleton, stylista značky Remington vám předvede jak na to. Podívejte se na instruktážní video a následujte čtyři techniky níže k získání různých vzhledů!


Silk loknovací kulma

Lokny jsou v kurzu a naší loknovací kulmou Silk Curling Wand je snadno vytvoříte. Chris Appleton, stylista značky Remington vám ukáže jak loknovací kulmu Silk použít k vytvoření překrásných, hedvábně jemných spirálovitých loken. Podívejte se na naše instruktážní video a následujte ho krok za krokem k vytvoření trendového účesu.


Silk kulma na vlny

Vlny způsobily rozruch na přehlídkových molech, vlasy se nosí vlnité, tvořící uvolněný přírodní objem a jemnou texturu.

Chris Appleton, stylista značky Remington předvádí jak vytvořit krásné, hedvábně jemné vlny bez námahy, použitím kulmy na vlny Silk Waving Wand. Podívejte se na naše instruktážní video a následujte ho krok za krokem k vytvoření trendového účesu.


Silk žehlička na vlasy

Přímo z přehlídkových mol: super zdravé, hedvábně vyžehlené vlasy jsou vždy v trendu! S novou žehličkou na vlasy Silk Straightener, naší nejžhavější a nejrychlejší* žehličkou můžete docílit hedvábně rovných stylů a eliminovat krepatění a poletující vlasy. Následujte naše tipy jak docílit úžasně rovných a hladkých vlasů.